Fly4free.pl

Premia od banku na łatwych warunkach: 200 PLN bonusu za założenie konta i spełnienie prostych warunków

200 PLN
Foto: studioflara / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nadarza się dobra okazja, by podreperować domowy budżet, zaoszczędzić lub zdobyć dodatkowe środki na dowolny cel. Załóżcie konto w banku Santander, spełnijcie kilka prostych warunków, a premia w gotówce trafi na wasze konto.

Wakacje dobiegły końca, czas zatem podreperować finanse – dodatkowa, łatwa premia to coś, co wszyscy lubimy. Skorzystajcie z nowej promocji od banku, spełnijcie proste warunki, a premia w wysokości 200 PLN trafi na wasze konto.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 200 PLN >>

Banner
Foto: Santander

Klasycznie, jak w przypadku innych podobnych promocji – aby załapać się na udział w akcji należy być nowym klientem banku. Oznacza to, że wykluczone są osoby, które od 1 września 2020 r. posiadały konto osobiste w PLN w banku Santander oraz osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. brały udział w akcji promocyjnej Konta Jakie Chcę. Uwaga: posiadanie innych produktów w banku (karty kredytowej, rachunku walutowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Warunki do zdobycia nagrody:

Na początek powinniście złożyć wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę. Macie na to czas do 30 września 2020 r., natomiast umowę o konto należy zawrzeć do 15 października 2020 r. Następne kroki? W każdym z 3 kolejnych miesięcy należy:

  • zapewnić wpływy na konto w wysokości min 1000 PLN;
  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych;
  • zalogować się do aplikacji mobilnej.

I… to wszystko! Nagroda trafi na wasze konto do 15 lutego 2021 r.

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne. Dodatkowo, posiadacze rachunku mogą za darmo korzystać z nielimitowanych przelewów natychmiastowych.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
"Macie na to czas do 30 września 2019 r., natomiast umowę o konto należy zawrzeć do 15 października 2020 r."- skoro do 30.09.2019 to czas minął
Jolanta Wasniowska, 4 września 2020, 2:09 | odpowiedz
Oczywiście chodzi o wrzesień 2020. Dziękuję, poprawione!  
Jolanta Wasniowska "Macie na to czas do 30 września 2019 r., natomiast umowę o konto należy zawrzeć do 15 października 2020 r."- skoro do 30.09.2019 to czas minął
Kamil Walinowicz, 4 września 2020, 8:28 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »