Fly4free.pl

Azjatycka przygoda: Bangkok, Krabi i Chiang Mai w jednej podróży z Warszawy za 2910 PLN

2910 PLN
phuket plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Preto Perola / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Azja Południowo-Wschodnia to wyjątkowo interesujący kierunek. Jeśli chcielibyście poznać różne oblicza Tajlandii, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do wielu zakątków tego pięknego państwa. Odwiedzicie interesujący Bangkok, odpoczniecie na rajskiej wyspie Phuket i doświadczycie mistycznego klimatu w Chiang Mai.

Wasza wyprawa rozpocznie się 6 czerwca, kiedy to z lotniska w Warszawie polecicie do Bangkoku. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Zurychu. 9 czerwca wybierzecie się na wyspę Phuket. 14 czerwca polecicie do Chiang Mai. Do stolicy wrócicie 18 czerwca, a powrót do Polski zaplanowano na 21 czerwca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Swiss i Thai AirAsia. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Swiss i Thai AirAsia
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Bangkok 6 czerwca
Bangkok – Phuket 9 czerwca
Phuket – Chiang Mai 14 czerwca
Chiang Mai – Bangkok 18 czerwca

Bangkok – Warszawa 21 czerwca

Hotel od 322 PLN/noc/2 osoby

W Bangkoku postawcie na 5* hotel Ramada Plaza by Wyndham. To nowoczesny i luksusowy obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta. W cenę wliczono śniadania

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na wyspie Phuket proponuję wam zakwaterowanie w 5* hotelu Novotel. Skorzystacie tam z restauracji i basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Chiang Mai wybrałem dla was noclegi w 5* Ping Nakara Boutique Hotel & Spa. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 416 PLN/osoba

Zobaczcie słynną wyspy Phi Phi! Wybierzcie się na wycieczkę łodzią motorową, w trakcie której odwiedzicie przepiękne plaże i odkryjecie rafy koralowe. W cenę wliczono obiad.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »