Fly4free.pl

7 dni w Dominikanie za 2716 PLN. Loty do Punta Cana z Berlina + noclegi

2716 PLN
Oferta wyprzedana
Plaża
Foto: Valentin Valkov-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na rajską przygodę? W takim razie wybierzcie się na Karaiby! W Dominikanie odpoczniecie na niesamowitych plażach, np. Playa Punta Cana. Na miejscu możecie odkryć również zachwycającą przyrodę.

W podróż do Punta Cana udacie się w terminie 17 – 24 (25) października. Czekają was loty z lotniska w Berlinie, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych TAP Air Portugal. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Lizbonie. Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy.

W Dominikanie polecam wam noclegi w Sweet Home Punta Cana. Obiekt znajduje się parę minut spacerem od najbliższej plaży. Do waszej dyspozycji będzie prywatna łazienka, a z internetem łatwo połączycie się za pomocą bezpłatnego WiFi.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 2716 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 4263 PLN/2 osoby

Berlin – Punta Cana – Berlin >>

Hotel 1169 PLN/2 osoby/pobyt

Na miejscu zakwaterowani będziecie w Sweet Home Punta Cana. Jest to bardzo dobrze oceniany obiekt, który zawiera prywatną łazienkę, ogród i darmowe WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »