Fly4free.pl

Odkryj Norwegię: zbiór tanich lotów z polskich miast od 71 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
71 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: snapshopped / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Północ wzywa! Skorzystaj z bardzo niskich cen przelotów do pięknej Norwegii i wybierz się, by na własne oczy zobaczyć piękno tamtejszej przyrody. Tym razem dostępne są loty od południa, aż po północ kraju – nawet za koło podbiegunowe.

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie najciekawsze propozycje lotów do Norwegii. Nie ważne, czy planujesz city break w stolicy, trekking na Trolltungę, czy też polowanie na zorzę polarną – w tym zestawieniu czeka wszystko, czego można oczekiwać od wyprawy do Skandynawii.

Bez dodatkowych opłat w podróż udasz się z bagażem podręcznym. Natomiast do rezerwacji biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe – najtańsze loty kupisz już za 71 PLN!

Termin podróży: listopad-grudzień
Linia lotnicza: Ryanair, Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 387 PLN/pokój

W Bergen proponuję postawić na zakwaterowanie w Apartment Lilletveitvegen. Znajdziesz tam wszystkie udogodnienia niezbędne do przyjemnego spędzenia czasu w trakcie wycieczki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do stolicy? W Oslo rekomenduję zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Radisson Red Oslo Okern.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się zapolować na zorzę polarną? W Tromso zatrzymaj się w Sjursnes Fjordferie – położenie poza miastem oznacza, że sztuczne światła nie zakłócą niesamowitego spektaklu na niebie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1188 PLN/tydzień

Na dalekiej północy bez samochodu ani rusz! Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Tromso.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »