Fly4free.pl

Zbiór lotów na Cypr: Larnaka (bez WDC) i Pafos z 5 polskich miast od 227 PLN

227 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: airrisha / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ucieknij przed krótkimi dniami oraz niskimi temperaturami na Wyspę Afrodyty. Poza sezonem na Cyprze możesz liczyć na dużo słońca oraz temperatury oscylujące w granicach 16-20 stopni Celsjusza. Ważne! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe!

Na Cypr wybrać możesz się w terminach pomiędzy grudniem a styczniem przyszłego roku. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w GdańskuKatowicachKrakowie, Modlinie (Warszawa) oraz Wrocławiu.

Do Larnaki polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air, natomiast do Pafos podróżować będziesz z linią Ryanair. W oby przypadkach bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz tylko mały bagaż podręczny. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Termin podróży: grudzień – styczeń
Linia lotnicza: Wizz Air oraz Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 169 PLN/2 osoby/noc

W Larnace rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Pafos rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Theo Sunset Bay. Na jego terenie znajduje się basen bez krawędzi, kryty basen z podgrzewaną wodą, dobrze wyposażone centrum fitness, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »