Fly4free.pl

Zbiór lotów na city breaki: Węgry, Włochy, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Litwa i Finlandia od 68 PLN

od 68 PLN
Oferta wyprzedana
bergamo widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na jesienną podróż do jednego z europejskich miast? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów w idealnych kierunkach na city break!

Na wycieczkę w atrakcyjnych cenach udać się będziecie mogli we wrześniu i październiku z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania oraz Wrocławia. Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Dostępnych jest wiele kierunków – idealnych na krótką wycieczkę, m.in.: Budapeszt, Kowno, Bergamo, Praga, Wenecja, Londyn, Billund czy Helsinki.

Termin podróży: październik-grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 235 PLN/noc/2 osoby

Natomiast w Pradze proponuję wam pobyt w 3* hotelu Adeba. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bergamo zatrzymajcie się w 3* hotelu Citta Dei Mille. Obiekt znajduje się w pobliżu centrum miasta. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »