Fly4free.pl

Okazja! Zbiór lotów do Stanów Zjednoczonych już od 1386 PLN. Podróże z Berlina

1386 PLN
flaga usa
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: melis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
No i to jest oferta, na którą chyba wszyscy czekali! Jeżeli w najbliższych kilku miesiącach planowaliście podróż do Ameryki Północnej, to mam dla was tanie loty do Austin, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowego Orleanu, Nowego Jorku, San Francisco, Salt Lake City oraz Waszyngtonu!

Do USA wybierzcie się tuż zza naszej zachodniej granicy, z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta. Na Florydę (Miami) oraz do D.C. (Waszyngton), Kalifornii (Los Angeles, San Francisco), Kolorado (Denver), Luizjany (Nowy Orlean), Nevady (Las Vegas), Nowego Jorku, Teksasu (Austin) i Utah (Salt Lake City) podróżować możecie w okresie pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku – część z terminów znajdziecie wypisanych poniżej.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów wchodzących w skład sojuszu One World (American Airlines, British Airways lub Finnair). Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotniskach w Europie oraz w niektórych przypadkach na terenie USA. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2022 r.
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways, Finnair
Bagaż: rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel

W Las Vegas proponuję wam noclegi w 3* hotelu Mardi Gras & Casino, który znajduje się naprzeciwko Wynn Golf Club. Na miejscu goście zapewniony mają dostęp do sieci WiFi, odkrytego basenu oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

W Denver rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* Hyatt Place Denver Downtown, który znajduje się w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie budyneku Kapitolu stanu Kolorado.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Foto: Sung Shin / unsplash.com
Denver góry
Foto: f11photo / Shutterstcok
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »