Fly4free.pl

Zakończenie wakacji u Muminków za 252 PLN. Okołoweekendowe loty do Turku z Gdańska + wejściówka do parku

252 PLN
Foto: Turku-Khsve / Shuttherstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W dzieciństwie wielu z nas marzyło o wizycie w Dolinie Muminków. Jeśli chcecie poczuć się jak za dawnych lat, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Finlandii i pożegnajcie wakacje w parku poświęconym sadze Tove Jansson.

Do Finlandii udacie się na zakończenie tegorocznych szkolnych wakacji, w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek – niedziela), 26 – 28 sierpnia. Czeka was bezpośredni lot z Gdańska do Turku, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air.

Bilety wstępu do Moominworld zarezerwujecie na oficjalnej stronie parku. 1-dniowa wejściówka to koszt 32 EUR (ok. 155 PLN), natomiast 2-dniowy bilet możecie kupić za 40 EUR (ok. 193 PLN).

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Gdańska
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 98 PLN

Gdańsk – Turku – Gdańsk >>

Wejściówki do Moominworld zarezerwujecie na oficjalnej stronie parku rozrywki. Najtańsze bilety jednodniowe dostępne są za 32 EUR, za niewiele więcej (40 EUR) możecie zarezerwować dwudniowy wstęp.

Hotel 479 PLN/2 osoby/noc

Rekomenduję wam zatrzymać się w apartamencie Hiisi Homes Fleminginkatu, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum Turku. Do waszej dyspozycji zostanie oddany klimatyczny pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 611 PLN/pobyt

Wypożyczonym samochodem szybko dostaniecie się do parku rozrywki oraz waszego miejsca zakwaterowania. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Finlandii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »