Wypoczynek w Miami od 3951 PLN. Loty Lufthansą z 5 polskich miast i hotel blisko plaży
Na Florydę udacie się w terminie 23 – 30 listopada, z lotniska w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu lub Wrocławiu. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Lufthansa z bezpiecznymi przesiadkami we Frankfurcie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).
W Miami Beach zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Collins, który znajduje się w pobliżu plaży. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.
Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3951 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 3289 PLN/2 osoby/7 nocy
W Miami wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Collins, który mieści się w dzielnicy Miami Beach. W okolicy znajduje się słynna plaża oraz wiele innych atrakcji. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.
Samochód 788 PLN/7 dni
Chcielibyście zobaczyć nieco więcej? W takim razie wynajmijcie samochód zaraz po wylądowaniu na lotnisku w Miami!
- USA znoszą restrykcje wjazdowe!
- Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 21 USD.
- Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
- Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
- Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy. Przed podróżą zajrzyjcie do działu dedykowanemu wycieczkom po USA.
- Świat Harrego Pottera – The Wizarding World of Harry Potter, znajduje się na terenie parku rozrywki Universal Studios w Orlando.
- W Orlando jest także Walt Disney World, gdzie znajduje się tematyczny park – Star Wars: Galaxy’s Edge. Fani serii przygód o rycerzu Jedi – Luke Skywalkerze muszą się tutaj wybrać!
- Adrenalina to wasze drugie imię? Co powiecie na lot helikopterem z otwartymi drzwiami nad plażami Miami? Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
Costa Brava od 2809 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Costa Brava od 2400 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa Blanca od 2119 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖