Fly4free.pl

Czerwcowy wypoczynek w Maroku za 863 PLN. Loty do Agadiru z Krakowa + zakwaterowanie

863 PLN
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na podróż do słonecznej Afryki? W takim razie udajcie się do wspaniałego Agadiru, gdzie będziecie mogli odpocząć na piaszczystych plażach nad Oceanem Atlantyckim.

Na urlop udacie się w terminie 5-12 czerwca. Do Agadiru polecicie bezpośrednio z krakowskiego lotniska w Balicach, na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.


W Maroku polecam wam noclegi w Residence Yasmina. Jest to dobrze oceniany obiekt znajdujący się w centrum miasta. Do waszej dyspozycji będzie darmowe WiFi i odkryty basen.

Termin podróży5-12 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz 7 noclegów w hotelu zapłacicie 863 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 737 PLN/2 osoby

Kraków – Agadir – Kraków >>

Hotel 989 PLN/2 osoby/pobyt

Na miejscu zatrzymacie się w 3* rezydencji Yasmina. Obiekt ten znajduje się w centrum miasta, a do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką i darmowym parkingiem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 504 PLN/2 osoby/pobyt

Macie ochotę zobaczyć więcej? W takim razie wypożyczcie samochód już na lotnisku.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Passengers travelling to Morocco must present a vaccination pass and a negative PCR test result less than 48 hours old before boarding the plane.No tak. Powoli zapominamy o całym tym cyrku ,a w Markoku trwa on w najlepsze.Za kilka dni do"twierdzy" IZRAEL bedzie mozna polecieć na zwykły antygenowy test i to każdy. Mało kto ma już ważne "paszporty polsatu" ale nie... trzeba jeszcze drogi teścik co wykryje byle jakie zapalenie przed 2-3 miesiącami jako pozytyw.
andrzejdz, 13 maja 2022, 15:32 | odpowiedz
Maroko jest spalone ze swoją polityką covidową, nagłym zamykaniem granic bez żadnego ostrzeżenia, teraz testy PCR. Tłumaczenie tego troską o obywateli to jak dobry żart, który każdy zrozumie kto zjeździł na własną rękę jakiś wycinek tego kraju. Mówię to jako wielki entuzjasta tego kraju. Drugi równie powalony kraj to Tunezja z pięciodniową kwarantanną dla niezaszczepionych nawet po przedstawieniu testu.
andrzejdz Passengers travelling to Morocco must present a vaccination pass and a negative PCR test result less than 48 hours old before boarding the plane.No tak. Powoli zapominamy o całym tym cyrku ,a w Markoku trwa on w najlepsze.Za kilka dni do"twierdzy" IZRAEL bedzie mozna polecieć na zwykły antygenowy test i to każdy. Mało kto ma już ważne "paszporty polsatu" ale nie... trzeba jeszcze drogi teścik co wykryje byle jakie zapalenie przed 2-3 miesiącami jako pozytyw.
remineus, 13 maja 2022, 16:54 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »