Fly4free.pl

Wypoczynek na Majorce za 896 PLN. Loty z Warszawy i 7 nocy w hotelu blisko plaży

896 PLN
majorka zatoka
Foto: Cristian Balate / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wiosenne wojaże po Europie rozpocznijcie od… odpoczynku na największej wyspie archipelagu Balearów. O tej porze roku na Majorce możecie spodziewać się 10 godzin słonecznych, temperatur przekraczających 20°C, braku tłumów oraz atrakcyjnych cen zakwaterowania.

Na hiszpańską wyspę wylecicie 5 kwietnia z warszawskiego lotniska w Modlinie, a do Polski wrócicie po tygodniu spędzonym na Majorce (12.04). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Yourhouse Africamar, który położony jest nad Zatoką Alkudyjską. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Can Picafort centre 2) dojedziecie (z przesiadką) autobusami nr A1 oraz 302 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 5 – 12 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 896 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1403 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Majorce rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Yourhouse Africamar, który od plaży Del Muro oddalony jest o 100 metrów. We wszystkich pokojach mieści się prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz taras z leżakami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2366 PLN/7 dni

Zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Majorkę, aby ułatwić sobie dojazd do miejsca zakwaterowani, a przy okazji swobodnie zwiedzać.

Przydatne informacje
  • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Majorka to plaże, góry oraz zachwycające krajobrazy. Sprawdźcie poradnik naszego redaktora.
  • Listę polecanych i sprawdzonych restauracji na wyspie, znajdziecie pod tym linkiem.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »