Fly4free.pl

Wypoczynek na Florydzie za 3530 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w apartamencie przy plaży w Hollywood

3530 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Trifonov Igor / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Już teraz zadbajcie o to, aby zimą nie brakowało wam słońca i wysokich temperatur. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i udajcie się po relaks i odprężenie do Słonecznego Stanu.

Na Florydę proponuję wam wyjazd w terminie 17-24 lutego przyszłego roku. Do Fort Lauderdale podróżować będziecie z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w wynajętym apartamencie, który znajduje się przy plaży w miejscowości Hollywood. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek A1A & Jefferson St) dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 17 – 24 (25) lutego 2023 r
Linie lotnicze: Norse Atlantic Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3530 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Podróż 3508 PLN/2 osoby

Berlin Brandenburg – Fort Lauderdale – Berlin Brandenburg »

Więcej terminów z lotami na Florydę znajdziecie pod tym linkiem.

Hotel 3552 PLN/2 osoby/7 nocy

W Hollywood zatrzymacie się w wynajętym apartamencie. Składa się on z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z wanną i prysznice. Na miejscu zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu!

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1765 PLN/7 dni

W trakcie pobytu na Florydzie chcielibyście wybrać się na przylądek Key West albo do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego? Do obu tych miejsc łatwo i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Fort Lauderdale.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »