Fly4free.pl

Wycieczka po Kolumbii: Bogota, Medellin, Cali i San Andres z Berlina za 2808 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2808 PLN
Oferta nieaktualna
cartagena
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Exequiel Schvartz / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wyjątkową przygodę? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie „oblotówki" i udajcie się do jednego z najpiękniejszych krajów w Ameryce Południowej. W Kolumbii czekają na was interesujące miasta oraz wypoczynek nad Morzem Karaibskim.

Wasza podróż rozpocznie się 19 września na lotnisku w Berlinie. Najpierw polecicie do Bogoty, a 27 września wybierzecie się do Medellin. Następnie 2 października udacie się do Cali. Ostatnim punktem wycieczki będzie karaibska wyspa San Andres, polecicie tam 6 października. Z Ameryki Południowej do niemieckiej stolicy wrócicie 17 października.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny, a wszystkich rezerwacji musicie dokonać osobno. Sprawdźcie koniecznie nasze wskazówki, jak się spakować.

Termin podróży: wrzesień/październik
Linie lotnicze: Air France, KLM, Wingo i LATAM
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Bogota 19 września
Bogota – Medellin 27 września
Medellin – Cali 2 października
Cali – San Andres 6 października
San Andres – Bogota 16 października
Bogota – Berlin 17 października

Hotel od 148 PLN/noc/2 osoby

W stolicy Kolumbii polecam zatrzymać się w 4* hotelu Viaggio 617 Suites, który oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Medellin wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Gallery. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Cali proponuję wam pobyt w 4* hotelu Obelisco. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. Skorzystacie również z basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na karaibskiej wyspie San Andres rekomenduje noclegi w 4* hotelu Sunset Paradise. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »