Fly4free.pl

Wycieczka po Kolumbii: Bogota, Medellin, Cartagena i San Andres z Berlina za 2565 PLN

2565 PLN
cartagena
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jorge A. Bohorquez / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gotowi na prawdziwą przygodę? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie "oblotówki" i zaplanujcie wyjazd do jednego z najpiękniejszych krajów w Ameryce Południowej. W Kolumbii czekają na was interesujące miasta oraz wypoczynek nad Morzem Karaibskim.

Wasza podróż rozpocznie się 20 września na lotnisku w Berlinie. Najpierw polecicie do Bogoty. Po 4 dniach w kolumbijskiej stolicy wybierzecie się do Medellin (24 września). Następnie 28 września udacie się do Cartageny. Ostatnim punktem wycieczki będzie karaibska wyspa San Andres, polecicie tam 4 października. Z Ameryki Południowej do niemieckiej stolicy wrócicie 11 października.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny, a wszystkich rezerwacji musicie dokonać osobno. Sprawdźcie koniecznie nasze wskazówki, jak się spakować.

Termin podróży: wrzesień/październik
Linie lotnicze: Air France, KLM, Wingo, Viva Air i LATAM
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Bogota 20.09
Bogota – Medellin 24.09
Medellin – Cartagena 28.09
Cartagena – San Andres 04.10
San Andres – Bogota 10.10
Bogota – Berlin 11.10

Hotel

W stolicy Kolumbii polecam zatrzymać się w 4* hotelu Bogotá Regency Usaquén, który oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na karaibskiej wyspie San Andres rekomenduje noclegi w 4* hotelu Sunset Paradise. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »