Fly4free.pl

Wycieczka na Sycylię za 556 PLN. Loty z Krakowa + noclegi ze śniadaniami

556 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Wybierając się do Italii w jednym z zimowych miesięcy, wciąż możecie liczyć na dużo słońca, przyjemne temperatury oraz niepowtarzalny południowy klimat. Sycylia to miejsce, gdzie czekają piękne widoki, wspaniałe plaże oraz wyśmienita lokalna kuchnia.

Do Włoch udacie się w terminie 7 – 11 grudnia (środa-niedziela). Do Katanii polecicie bezpośrednio z Krakowa na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie King House B&B Catania. Będzie to świetna baza wypadowa dla waszych wycieczek po mieście oraz dobre miejsce na wypoczynek po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie ze śniadanaimi zapłacicie 556 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 414 PLN/2 osoby

Kraków – Katania – Kraków »

Hotel 698 PLN/2 osoby/pobyt

W King House B&B Catania czekają na was komfortowo urządzone pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz klimatyzację. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 297 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by odwiedzić również pozostałe atrakcje. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Katanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »