Fly4free.pl

Podróż na Sardynię za 587 PLN. Loty (czwartek-niedziela) do Cagliari z Krakowa i noclegi

587 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefano Garau/shutterstock
A może tak wybrać się na słoneczną Sardynię? Jeśli marzy ci się krótki wypad na włoską wyspę, skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Cagliari.

Do Włoch udasz się w terminie 12 – 15 stycznia (czwartek – niedziela) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Sardynii polecam zakwaterowanie w bardzo dobrym pensjonacie Budget Rooms Carbonazzi 17. Znajduje się on w centrum miasta i będzie świetną bazą wypadową do pieszych wycieczek po okolicy.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie na czas wycieczki zapłacisz 587 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 532 PLN/2 osoby

Kraków – Cagliari – Kraków »

Hotel 642 PLN/2 osoby/3 noce

Pokoje w pensjonacie Budget Rooms Carbonazzi 17 wyposażono w prywatną łazienkę, tradycyjne meble, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 231 PLN/pobyt

Chciałbyś z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Cagliari wypożycz samochód i ruszaj na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Brr styczeń to najzimniejszy miesiąc na Sardynii :D
Jędrzej Skrzekowski, 9 listopada 2022, 23:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »