Fly4free.pl

Wycieczka na Maltę za 454 PLN. Loty (czwartek-niedziela) z Warszawy i noclegi w hotelu

454 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: aappp / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Staracie się tak planować swoje podróże, aby swym terminem obejmowały one dni wolne od pracy? W takim razie musicie skorzystać z przygotowanej przeze mnie propozycji, ponieważ właśnie w tym dogodnym okresie proponuję wam wyjazd na niewielką śródziemnomorską wyspę.

Na Maltę udacie się w terminie 15-18 grudnia (czwartek-niedziela) z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Mayflower, który znajduje się w nadmorskiej miejscowości St Paul’s Bay. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem X3 za 1,5 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 15 – 18 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie tylko 454 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 293 PLN/2 osoby/3 noce

Na Malcie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Mayflower, gdzie zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju. Każdy z nich został wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 96 PLN/pobyt

W trakcie wyjazdu chcecie być niezależni? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »