Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 805 PLN. Loty do Pafos z Katowic i 6 nocy (ze śniadaniami) w 4* hotelu z krytym basenem

805 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FOTOGRIN / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Już dziś zadbaj o to, aby tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie należały do „nudnych”. Przed tym „gorącym okresem” wyskocz na Wyspę Afrodyty, gdzie odpoczniesz od codziennych obowiązków, uzupełnisz bramki witaminy D w organizmie oraz „naładujesz się” pozytywną energią.

Na Cypr udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 17-23 grudnia. Tam i z powrotem polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Pafos zatrzymasz się w 4* hotelu Theo Sunset Bay, który od najbliższej plaży oddalony jest o jedyne 100 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 17 – 23 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 805 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 364 PLN/2 osoby

Katowice – Pafos – Katowice »

Hotel 1246 PLN/2 osoby/6 nocy

W Pafos rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Theo Sunset Bay. Na jego terenie znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, dobrze wyposażone centrum fitness, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 304 PLN/6 dni

Chcesz z wyjazdu wrócić z dobrymi wspomnieniami? W takim razie po przylocie do Pafos wypożycz samochód i ruszaj na odkrywanie Cypru.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »