Fly4free.pl

Wycieczka na Cypr za 454 PLN. Loty do Larnaki z Katowic + apartament w centrum

454 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MarinaDa-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędźcie urlop na Wyspie Afrodyty. Odkryjcie niesamowity Cypr i zaczerpnijcie nieco południowego słońca. Zobaczcie jezioro solne w Larnace i wybierzcie się do Ajia Napa.

Do Larnaki udacie się w terminie 11 – 15 grudnia z lotniska w Katowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na Cyprze polecam wam zakwaterowanie w apartamencie Mariandry, który znajduje się w centrum miasta. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają ten obiekt.

Termin podróżygrudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 454 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 288 PLN/2 osoby

Katowice – Larnaka – Katowice >>

Hotel 619 PLN/2 osoby/pobyt

W Larnace zakwaterowani będziecie w apartamencie Mariandry. Na miejscu dostępny będzie komfortowo wyposażony obiekt z prywatną łazienką, kuchnią i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 381 PLN/2 osoby/pobyt

Jeśli chcecie zobaczyć więcej atrakcji Cypru, wynajmijcie samochód już na lotnisku w Larnace.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »