Fly4free.pl

Wycieczka do Chicago za 2965 PLN. Loty z Gdańska i 6 nocy w bardzo dobrym hotelu

2965 PLN
Foto: Gautam Krishnan / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie swoją pierwszą podróż za wielką wodę? Co powiecie na możliwość eksploracji miejskiej dżungli, jaką niewątpliwie jest Chicago? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i cieszcie się wycieczki do Wietrznego Miasta. Gwarantuję wam, że nie będziecie się nudzić na miejscu.

Do Stanów Zjednoczonych udacie się w terminie 14-20 listopada, z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Chicago zakwaterowanie będziecie w bardzo dobrym 3* hotelu Versey Days Inn by Wyndham, który znajduje się w sąsiedztwie parku North Pond Nature Sanctuary oraz stacji metra Diversey. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 2965 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3298 PLN/2 osoby

Gdańsk – Chicago – Gdańsk »

Więcej terminów z lotami do Chicago znajdziecie pod tym linkiem.

Hotel 2631 PLN/2 osoby/6 nocy

W Chicago proponuję wam noclegi w 3* hotelu Versey Days Inn by Wyndham. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem oraz suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1977 PLN/pobyt

Spędzenie całego wyjazdu w Chicago was nie urządza? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do USA i ruszcie przed siebie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »