Fly4free.pl

Tanie loty do Chicago z Gdańska i Warszawy od 1580 PLN. Sporo dostępnych terminów

1580 PLN
Foto: Austin Wehrwein / Unsplash.com
W najbliższym czasie macie zamiar udać się za wielką wodę? W takim razie na pewno zainteresuje was oferta przelotów do Wietrznego Miasta. Wybierzcie się na mecz byków z Chicago, wejdźcie na szklany balkon w Willis Tower oraz zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie ze słynną „fasolką”, czyli Cloud Gate.

Do Stanów Zjednoczonych wybrać się będziecie mogli w terminach pomiędzy październikiem a grudniem – kilka przykładowych dat znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż rozpoczniecie i zakończycie w gdańskim porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy lub na warszawskim lotnisku im. Chopina.

W obie strony polecicie  na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze lub Sztokholmie. W razie jakichkolwiek opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 724 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w 4* hotelu The Whitehall, który od alei Magnificent Mile oddalony jest o 4 minuty spacerem. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, telewizor LCD, minibar, kuchenka mikrofalowa oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience jest wanna i prysznic.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »