Fly4free.pl

Włoska przygoda za 329 PLN. Sardynia, Sycylia i Bergamo w jednej podróży z Krakowa

329 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Standret / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Bella Italia! Jeśli jesteście miłośnikami Włoch, przygotowana przeze mnie propozycja wycieczki jest stworzona właśnie dla was! Odkryjcie dwie największe wyspy tego pięknego kraju, a do tego odwiedźcie romantyczne miasteczko w Lombardii.

Wasz wyjazd rozpocznie się 18 czerwca na lotnisku w Krakowie, kiedy to wybierzecie się do Palermo. Na Sycylii zostaniecie do 21 czerwca, po czym udacie się na Sardynię. 24 czerwca skierujecie się do Bergamo. Powrót do Polski zaplanowano na 27 czerwca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 18-27 czerwca
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Palermo 18 czerwca
Palermo – Cagliari 21 czerwca
Cagliari – Bergamo 24 czerwca
Bergamo – Kraków 27 czerwca

Hotel od 321 PLN/noc/2 osoby

W Palermo wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu B&B Hotel Quattro Canti. Obiekt usytuowany jest w samym centrum miasta. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Sardynii zatrzymajcie się w 3* pensjonacie B&B Majestade, który znajduje się w pobliżu centrum Cagliari. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Bergamo proponuję wam zakwaterowanie w B&B Hotel Bergamo, który jest świetnie ocenianym obiektem zlokalizowanym w centrum miasteczka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »