Fly4free.pl

Zbiór tanich lotów do Włoch od 51 PLN. Wyloty z 4 miast, również na wakacje!

51 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luca Micheli / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Słoneczna Italia to świetny kierunek na podróż latem. Wspaniałe zabytki, piękne plaże, setki lat ciekawej historii oraz wyśmienita lokalna kuchnia. Muszę dalej zachęcać? Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia i wybierzcie najbardziej interesujący was kierunek!

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Tym razem jako miejsce początkowe podróży macie do wyboru Katowice, Kraków, Warszawę oraz Wrocław, a najtańsze bilety zarezerwujecie już za 51 PLN!

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: czerwiec – sierpień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 282 PLN/pokój

Wybieracie się do Wenecji? Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym hotelu Ao Venezia Mestre. Będzie to świetna baza wypadowa dla waszych wycieczek.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wolicie słoneczne Rimini? Zatem rekomenduję wam noclegi w elegancki 4* hotelu Club Meeting.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »