Fly4free.pl

Italia poniżej „stówki”. Zbiór tanich lotów do Włoch z polskich miast od 51 PLN

51 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Mathew Schwartz / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Włochy to jeden z najbardziej barwnych i ciekawych krajów Starego Kontynentu, który jak magnes przyciąga podróżnych z całego świata. Marzyliście o tym, by odwiedzić Italię? Nadarza się ku temu świetna okazja – bilety lotnicze możecie zarezerwować teraz taniej, niż niejedną podróż pociągiem po kraju!

Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki we Włoszech, dostępne w świetnych cenach – poniżej 100 PLN za podróż w obie strony. Wycieczka do Rzymu, romantycznej Wenecji, a może opalanie się na Sardynii? Wybór należy do was!

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. W najniższej cenie będziecie podróżowali z bagażem podręcznym – polecam zapoznać się wam z przygotowanym przez nas poradnikiem dotyczącym pakowania się.

Termin podróży: maj – czerwiec
Wyloty z: Krakowa, Katowic, Wrocławia oraz Warszawy
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 311 PLN/pokój

W Pizie polecam wam zatrzymać się w samym sercu zabytkowego centrum miasta. Proponuję zdecydować się na klimatyczny pensjonat Due Borghi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się na Sardynię? W Alghero rekomenduję postawić na noclegi z widokiem na tamtejszą Marinę – w Dolce Vita Suite Alghero.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »