Fly4free.pl

Włochy (bez WDC)! Zbiór lotów z Gdańska, Katowic, Krakowa i Warszawy od 181 PLN. Sporo terminów

181 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i udaj się na zwiedzanie jednego z włoskich miast lub największej wyspy basenu Morza Śródziemnego. Wybierać możesz spośród lotów do Bergamo, Bolonii, Katanii, Mediolanu, Neapolu oraz Rzymu.

Na eksplorację Italii udać się możesz w listopadzie oraz grudniu. Dostępne terminy znajdziesz wypisane poniżej w tekście. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w Gdańsku, Katowicach, Krakowie lub Warszawie.

Do Bergamo, Bolonii, Katanii, Mediolanu, Neapolu oraz Rzymu polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 307 PLN/2 osoby/noc

W Rzymie proponuję ci noclegi w 3* hotelu King. W każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja z funkcją ogrzewania oraz telewizor. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziesz mógł korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Katanii zatrzymasz się w znakomitym 4* hotelu Four Points by Sheraton. Zakwaterowany będziesz w dwuosobowym pokoju wyposażonym wyposażonym m.in. w klimatyzację, telewizor LCD, minibarek oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Bolonii proponuję ci noclegi w 4* hotelu Mercure Centro, który mieści się naprzeciw dworca kolejowego. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »