Fly4free.pl

Witajcie Stany Zjednoczone: Chicago i Nowy Jork w jednej podróży z Gdańska za 2504 PLN

2504 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: hannes richter / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Upieczcie dwie pieczenie na jednym ogniu i w trakcie wizyty za wielką wodą zobaczcie dwie spektakularne metropolie! Podczas ekspedycji będziecie mieli wystarczająco czasu, aby zwiedzić wszystkie głównej i mniej popularne atrakcje Wietrznego Miasta oraz miasta, które nigdy nie śpi.

Podróż do USA rozpoczniecie 8 listopada przelotem z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy do Chicago. Natomiast do Trójmiasta wrócicie z Nowego Jorku 22 listopada. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z przesiadkami w Kopenhadze.

Przelot z Chicago do Nowego Jorku zaplanowany jest na 15 listopada. Trasę tę pokonacie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii American Airlines (code share Finnair). Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziecie z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damska torebka).

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: Scandinavian Airlines System oraz American Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży po USA za 2504 PLN:
Gdańsk – Chicago 8.11
Chicago – Nowy Jork (lotnisko LaGuardia) 15.11
Nowy Jork (lotnisko Newark) – Gdańsk 22.11

Hotel od 575 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi w bardzo dobrym obiekcie – Ohio House Motel. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W każdej łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku proponuję wam noclegi w hotelu Belnord, który znajduje się w odległości 850 metrów od Central Parku. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację z funkcją ogrzewania. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »