Fly4free.pl

Wiosna: loty 5* Singapore Airlines do Nowego Jorku za 1719 PLN. Podróże z Pragi (dwa bagaże w cenie)!

1719 PLN
nowy jork panorama
Foto: IM_photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
No i to jest oferta, nad którą warto się zastanowić! Wiosenne spacery po Central Parku, wizyty w licznych i pięknych muzeach, chillout na schodach przy Times Square, podziwianie panoramy metropolii z różnych punktów widokowych, uczestnictwo w wydarzeniach sportowych oraz… zakupy. To tylko część z tego, co możecie robić w mieście, które nigdy nie śpi.

Na wycieczkę do jednego z najpopularniejszych miast świata wybierzecie się wiosną, tj. pomiędzy 21 marca a 20 czerwca przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących długi weekend majowy, czy popularne Boże Ciało – część z nich znajdziecie wypisanych poniżej.

Do Nowego Jorku polecicie tuż zza naszej południowej granicy z praskiego lotniska im. Václava Havla. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów 5* linii Lufthansa oraz 5* Singapore Airlines, czyli drugiej najlepszej linii lotniczej na świecie! W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli: dwa bagaże rejestrowane (o maksymalnej wadze 23 kg – każdy), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę) i to wszystko podróżując w klasie ekonomicznej! Lecąc w obie strony, czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku we Frankfurcie.

Termin podróży: marzec – czerwiec 2022 r.
Linia lotnicza: Lufthansa, Singapore Airlines
Bagaż: dwa bagaże rejestrowane, podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel 538 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w 3* hotelu Four Points by Sheraton Manhattan Chelsea, który znajduje się w odległości 700 metrów od Empire State Building oraz słynnego Flatiron Building. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedzcie się więcej na temat tego hotelu

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Do Stanów polecicie na pokładach samolotów 5* linii lotniczych (Lufthansa oraz Singapore Airlines), ponadto w cenie biletu otrzymacie katering w postaci: (obiadu oraz śniadania), napojów bezalkoholowych i alkoholowych – do wyboru wino i piwo oraz dostęp do systemu rozrywki pokładowej, która zapewne umili wam długi lot. Ogromną zaletą oferty jest możliwość zabrania ze sobą aż dwóch bagaży rejestrowanych – na pasażera – oraz termin podróży – wiosna przyszłego roku.

Foto: singaporeair.com
Foto: www.singaporeair.com
Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Lifthansa i 5 gwiazdek to przecież okrutny żart. Fotele jak z Ju-52. Brak poczęstunku. Ceny z d... Singapore Airlines i owszem linia 5 gwiazdkowa i polecam, bo warto.
RosaVonJungingen, 8 grudnia 2021, 18:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »