Fly4free.pl

Święta Wielkanocne na Teneryfie za 1505 PLN. Bezpośrednie loty z Warszawy i 7 nocy w hotelu

1505 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: desant7474 / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli od dłuższego czasu „chodziła” za wami chęć spędzenia świąt poza domem, to teraz macie okazję zaspokoić swoje „pragnienie”. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i ten najbliższy okres świąteczny spędźcie na największej wyspie archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Jak już wspomniałem na wstępie, na Teneryfę udacie się w terminie trwania Świąt Wielkanocnych (12-19 kwietnia). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair, a wycieczkę rozpoczniecie i zakończcie na warszawskim lotnisku w Modlinie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny – sprawdźcie, jak efektywnie spakować się w niewielką walizkę lub plecak.

Na hiszpańskiej wyspie zatrzymacie się w 3* hotelu Kn Aparthotel Panoramica Heights, który położony jest w kurorcie Costa Adeje. Z lotniska w okolice oferowanego przeze mnie obiektu dojedziecie autobusem nr 111, 343 oraz 711 za 4 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 12 – 19 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w 3* hotelu zapłacicie 1505 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1735 PLN/2 osoby/7 nocy

W kurorcie Costa Adeje zatrzymacie się w 3* hotelu Kn Aparthotel Panoramica Heights, który znajduje się w odległości 500 metrów od tarasu widokowego Mirador de Fañabe. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki. Na terenie kompleksu mieści się odkryty basen oraz taras z leżakami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1451 PLN/7 dni

Aby łatwo i wygodnie dostać się w okolice miejsca noclegowego i móc bez przeszkód odkrywać uroki Teneryfy. Zachęcam was do wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
 • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
 • Zastanawiacie się, co jeszcze warto zobaczyć na Teneryfie? Zapoznajcie się z listą miejsc rekomendowanych przez naszych użytkowników.
 • Gdzie jeść na Teneryfie, aby nie zbankrutować? Sprawdźcie listę restauracji, które polecają nasi czytelnicy.
 • Nie macie zamiaru wynajmować auta? W takim razie po przylocie zaopatrzcie się w tygodniowy bilet na nielimitowane przejazdy autokarem po Teneryfie w cenie 50 EUR.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »