Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Budapesztu za 375 PLN. Loty z Krakowa + 4* hotel

375 PLN
Foto: Luciano Mortula – LGM / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie city breaki? I to takie zahaczające o weekendowe terminy? Już teraz zaplanujcie swoją podróż do stolicy Węgier, gdzie czeka na was 4* hotel nad Dunajem, przepiękny budynek Parlamentu i świetna, węgierska kuchnia.

Do Budapesztu udacie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W podróż wybierzecie się z Krakowa, w terminie 28 – 31 stycznia (piątek – poniedziałek). W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

W stolicy Węgier zatrzymajcie się w świetnym 4* hotelu Onriver Hotels – Ms Cezanne, który położony jest w samym sercu miasta – tuż przy rzece z malowniczym widokiem na Most Małgorzaty.

Termin: 28 – 31 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie na 3 noce zapłacicie tylko 375 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 487 PLN/2 osoby/3 dni

W Budapeszcie zatrzymajcie się w 4* obiekcie Onriver Hotels – Ms Cezanne, który położony jest w świetnej lokalizacji – naprzeciwko Dunaju. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki, a na terenie całego hotelu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Co zobaczyć w Budapeszcie? Klasykami miasta są: budynek Parlamentu, Zamek Królewski, Bazylika św. Stefana oraz Baszta Rybacka. Od siebie dorzucę jeszcze rekomendację wycieczki na tutejszą Centralną Halę Targową, na której będziecie mieli szansę skosztować przepysznych serów, wędlin i owoców. Szczególnie polecam wybrać się tam rano!

Z racji faktu, że na miejscu do waszej dyspozycji będą 3 dni – polecam wam zarezerwować bilety do Term Széchenyiego, czyli największego tego typu kompleksu w Europie. Ceny wstępu do historycznego spa zaczynają się już od 5900 HUF (około 74 PLN, stan na 15.12.2021 r.).

Foto: Anna Pertseva / Shutterstock
Foto: TT Studio / Shutterstock
Foto: MeanderingMax / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Węgrzech przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Co zobaczyć w Budapeszcie? Zajrzyjcie na nasze forum!
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Nowe przepisy wjazdu do Polski. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
  • Na których lotniskach i za ile wykonasz testy przy powrocie do Polski? Znamy szczegóły!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »