Fly4free.pl

Walentynki w Apulii za 673 PLN. Loty z Krakowa do Bari + noclegi w Polignano a Mare

673 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na wycieczkę obejmującą swoim terminem walentynki? Idealnie się składa. Wybierz się do romantycznej Apulii, w której znajdziesz malownicze miasteczka, zapierające dech w piersiach widoki i pyszną kuchnię!

Do Włoch udasz się w terminie 10 – 15 lutego z lotniska w Krakowie. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziesz mógł mały bagaż podręczny.

W Polignano a Mare polecam zakwaterowanie w niezwykle klimatycznym apartamencie Extravacanza, który znajduje się w centrum miasta.

Termin: luty
Linia lotniczaRyanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 673 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 445 PLN/2 osoby

Kraków – Bari – Kraków »

Hotel 901 PLN/2 osoby/pobyt

W Apulii proponuję noclegi w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Extravacanza. Na miejscu skorzystasz z obiektu z prywatną łazienką i kuchnią oraz dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 412 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu w Apulii chciałbyś zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Bari.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »