Wakacyjny tydzień na Maderze za 1961 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi ze śniadaniami
Na Maderę podróżować będziesz z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice na przełomie czerwca i lipca. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.
Na wyspie zatrzymasz się w 3* hotelu Residencial Do Vale, który znajduje się w miejscowości Funchal, w odległości 10 minut spacerem od bulwaru Avenida. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Rua Do Matadouro) dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.
Termin podróży: 28 czerwca – 5 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami
Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 1961 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Podróż 1260 PLN/2 osoby
Katowice – Funchal (Madera) – Katowice »
Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 683 PLN/osoba (lot w dwie strony).
Hotel 2662 PLN/2 osoby/7 nocy
Na Maderze proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Residencial Do Vale. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.
Samochód 896 PLN/7 dni
Pod szlak prowadzący na Pico Ruivo, na plażę Porto do Seixa, czy pod baseny naturalne w Porto Moniz – wszędzie tam łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na portugalską wyspę.
- Madera to zdaniem wielu najpiękniejsza europejska wyspa. Przekonaj się dlaczego!
- Przed podróżą przeczytaj relację naszej czytelniczki, która miała okazję odwiedzić tę portugalską wyspę.
- Zastanawiasz się, gdzie jeść na Maderze? Sprawdź rekomendacje naszych użytkowników i czytelników.
- Wiele przydatnych informacji na temat zwiedzania Madery znajdziesz na naszym forum.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
- Zobacz, dlaczego Polacy oszaleli na punkcie Madery.
- Interesujesz się piłką nożną? Zatem w trakcie wizyty nie możesz pominąć muzeum Cristiano Ronaldo.
Alanya od 2010 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Ayia Napa od 2363 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Radom)
Rodos od 2246 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?