Fly4free.pl

Wakacyjne loty na Zakintos za 399 PLN. Z Gdańska i Wrocławia

399 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sven Hansche / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie urlop w ciepłym regionie? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zarezerwujcie dla siebie tydzień na Zakintos w dobrej cenie. Na miejscu czekają wspaniałe widoki, świetna lokalna kuchnia oraz niemal gwarantowana doskonała pogoda.

Do Grecji udacie się już niebawem, w terminie 12-19 sierpnia. Wyjazd na Zakintos rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Gdańsku lub Wrocławiu. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair Sun z bagażem podręcznym.

Uwaga: operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 140 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chcielibyście z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji. 

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Ryanair Sun
Bagaż: podręczny

Hotel 659 PLN/2 osoby/noc

W Grecji rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Palmyra, który mieści się w pobliżu pięknej plaży Argassi. Na miejscu znajdziecie apartament z balkonem, klimatyzacją i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1696 PLN/pobyt

Jeżeli chcielibyście zwiedzić Zakintos, to rekomenduję wam wypożyczyć samochód zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »