Fly4free.pl

Wakacyjna Szalona Środa! Chorwacja, Czechy, Turcja i inne od 350 PLN (wyloty z Warszawy)

350 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Artur Bogacki / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Brak planów na tegoroczne lato? Właśnie teraz nadeszła właściwa chwila, by kupić bilety! Skorzystaj z niespodzianek przygotowanych przez naszego narodowego przewoźnika i zarezerwuj swój kolejny wyjazd.

Aktualna odsłona Szalonej Środy potrwa wyjątkowo dwa dni, do 23:59 8 czerwca (czwartek). Tym razem PLL LOT przygotował bilety w atrakcyjnych cenach w gorącym, wakacyjnym szczycie sezonu. Najtańsze loty zarezerwujesz już za 350 PLN.

Wszystkie propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT z Warszawy. Bez dodatkowych opłat w podróż udasz się z samym bagażem podręcznym.

Termin podróży: 1 lipca – 31 sierpnia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 279 PLN/pokój

Wybierasz się na wycieczkę do Rygi? Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Bellevue Park. Słoneczny taras na dachu obiektu będzie idealnym miejscem na śniadanie!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz wycieczkę do Chorwacji? Postaw tam na zakwaterowanie w eleganckim 4* hotelu znanej sieci Hilton Garden Inn Zagreb – Radnicka.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Stambuł to doskonałe miejsce, by zafundować sobie odrobinę luksusu. Zatrzymaj się tam w świetnym 5* hotelu Mövenpick Living Istanbul Camlivadi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 36 PLN/osoba

Wycieczka do austriackiej stolicy to świetna okazja, by wybrać do wspaniałego Belwederu. Uniknij stania w kolejkach, rezerwując bilety z wyprzedzeniem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Tytułowe zdjęcie nie dotyczy tytułowej ceny.
Alborz1, 7 czerwca 2023, 15:13 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »