Fly4free.pl

Wakacje w USA! Loty (z bagażem) do Nowego Jorku z Pragi za 1559 PLN

1559 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Photo Spirit / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaskoczcie swoich znajomych oraz bliskich i powiedzcie im, że tegoroczną letnią przerwę w nauce spędzicie za wielką wodą! Przeloty do miasta, które nigdy nie śpi, w szczycie sezonu urlopowego dostępne są w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Do Stanów Zjednoczonych wybrać się będziecie mogli w wakacje, na przykład w terminie 13-19 lipca. Podróż do Nowego Jorku rozpoczniecie i zakończycie na praskim lotnisku im. Václava Havla.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Aer Lingus z przesiadkami na lotnisku w Dublinie. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany, bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! W niektórych przypadkach może was czekać nocna przerwa w podróży w stolicy Irlandii – zwróćcie na to uwagę w trakcie rezerwacji biletów.

Termin podróży: lipiec – sierpień
Linia lotnicza: Aer Lingus
Bagaż: rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 534 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w hotelu Jane, który znajduje się w sąsiedztwie Whitney Museum of American Art. Na terenie całego obiektu będziecie mogli korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »