Fly4free.pl

Wakacje w Chorwacji: Split z weekendem za 653 PLN. Loty z Lublina i 3 noclegi

653 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Mykola Tys / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaglądacie do nas, ponieważ interesują was krótkie wycieczki, najlepiej jeszcze w szczycie sezonu urlopowego? Dobrze się składa, ponieważ mam dla was właśnie taką propozycję! Za pakiet składający się z lotów do Chorwacji – w terminie obejmującym dni wolne od pracy – oraz noclegów zapłacicie 653 PLN.

Na Bałkany udacie się w piątek (5 sierpnia) z portu lotniczego w Lublinie, a do Polski wrócicie w poniedziałek (8 sierpnia). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air.  Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na miejscu zatrzymacie się w wynajętym apartamencie, który znajduje się w miejscowości Kastela. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusami nr 37 oraz 2 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 5 – 8 sierpnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: wynajęty apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 653 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 624 PLN/2 osoby

Lublin – Split – Lublin »

Hotel 682 PLN/2 osoby/3 noce

W Chorwacji proponuję wam noclegi w wynajętym apartamencie, który składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki. Dla gości przygotowano bezpłatny parking, a na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do internetu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1278 PLN/pobyt

Jeżeli planujecie połączyć relaks ze zwiedzaniem, to rozważcie ofertę wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Chorwacji.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »