Fly4free.pl

Wakacje na wyspie Lido za 1490 PLN. Loty z Katowic i tydzień w 4* hotelu nieopodal plaży

1490 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Maykova Galina / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie fakt, że do Włoch „ponownie” można podróżować bez żadnych obostrzeń i już dziś zadbajcie o swoje urlopowe plany. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zarezerwujcie pakiet wypoczynkowy nad brzegiem Morza Adriatyckiego, na jednej z weneckich wysp.

Do Włoch udacie się w terminie 30 czerwca-7 lipca. Do Wenecji podróżować będziecie z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety w tym „gorącym okresie” zapłacicie 130 PLN/osoba.

Na wyspie Lido zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Le Boulevard. Z lotniska Wenecja Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań Lido S.m.e. ) dostaniecie się promem linii B za 15 EUR.

Termin podróży: 30 czerwca – 7 lipca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1490 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 2721 PLN/2 osoby/7 nocy

We Włoszech rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Le Boulevard, który od miejskiej plaży oddalony jest o 500 metrów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »