Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: 7 dni na wyspie Korfu za 1253 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w hotelu

1253 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Grecja, Grecja, wszędzie Grecja – trudno się z tym nie zgodzić. Natomiast ciężko nam oprzeć się informowaniu was o wakacyjnych wyjazdach na południe Europy. Szczególnie że propozycje te, w większość są tańsze niż spędzenie urlopu nad polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego.

Na grecką wyspę udacie się w szczycie wakacyjnego sezonu (11-18 sierpnia), z warszawskiego lotniska w Modlinie. Na Korfu i z powrotem polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów do Grecji zabrać będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Marili Apartments, który znajduje się w miejscowości Sidari. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Karousádes) dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 11 – 18 sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 1253 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1515 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Korfu proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Marili Apartments, który od najbliższej plaży oddalony jest o 700 metrów. Wszystkie studia posiadają aneks kuchenny i wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, taras z leżakami, bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2775 PLN/7 dni

W trakcie wakacji na Korfu chcielibyście także coś zobaczyć? W takim razie zdecydujcie się wypożyczyć samochód zaraz po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, dostaniecie się wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujecie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
noclegu juz nie ma, bilety też droższe także już nieaktualne 
sarevok, 28 czerwca 2022, 11:44 | odpowiedz
 Niestety, takie okazje szybko się wyprzedają.
sarevok noclegu juz nie ma, bilety też droższe także już nieaktualne 
Kamil Walinowicz, 28 czerwca 2022, 12:55 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »