Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: 7 dni na Korfu za 1241 PLN. Loty z Poznania i noclegi

1241 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: CALIN STAN / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie odkładajcie na ostatnią chwilę decyzji o wyjeździe w sezonie urlopowy i właśnie dziś zarezerwujcie wypoczynek na greckiej wyspie w atrakcyjnej cenie. Za pakiet składający się z bezpośrednich lotów oraz noclegów zapłacicie nieco ponad 1200 PLN.

Na Korfu udacie się w szczycie wakacyjnych wyjazdów (8-15 sierpnia), z poznańskiego portu lotniczego Ławica. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów do Grecji zabrać będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Apartments Elena, który znajduje się w miejscowości Kavos. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Kavos Terminal) dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 8 – 15 (16) sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 1241 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 966 PLN/2 osoby

Poznań – Korfu – Poznań »

Hotel 1515 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Korfu proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Apartments Elena. Wszystkie studia posiadają aneks kuchenny i wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 3359 PLN/7 dni

Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu, by zwiedzać niezależnie. W sezonie za wynajem Skody Citigo lub podobnego modelu zapłacicie 480 PLN/doba.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »