Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: tydzień na Korfu za 1193 PLN. Loty z Gdańska i noclegi

1193 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Podobno tegoroczne lato nad Bałtykiem ma być gorące, podobno… Nie macie zamiaru zdawać na los? W takim razie zaplanujcie urlop w miejscu, gdzie wysokich temperatur oraz dużo słońca będziecie mieli pod dostatkiem. Postawcie na Grecję i cieszcie się z beztroskiego lenistwa nad Morzem Jońskim.

Na Korfu udacie się na przełomie lipca i sierpnia, z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów do Grecji zabrać będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Elena’s Garden, który znajduje się w miejscowości Kavos. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Kavos) dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 28 lipca – 4 (5) sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 1193 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 1086 PLN/2 osoby

Gdańsk – Korfu – Gdańsk »

Hotel 1300 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Korfu proponuję wam noclegi w hotelu apartamentowym Elena’s Garden, który od plaży oddalony jest o jedyne 80 metrów. Wszystkie studia posiadają aneks kuchenny i wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2566 PLN/7 dni

Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu, by zwiedzać niezależnie. W sezonie za wynajem Suzuki Celerio lub podobnego modelu zapłacicie 367 PLN/doba.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »