Fly4free.pl

Urodzinowa promocja w Wizz Air na wszystkie połączenia Polski. Ceny najtańszych kierunków już od 94 PLN. Wiele terminów

94 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wow! Węgierska linia lotnicza obchodzi swoje 18. urodziny! Z tej okazji wszyscy podróżni mają możliwość zarezerwowania dziś przelotów tańszych o 18 procent! Azja, Zatoka Perska, bajeczne Kanary czy może jakiś europejski city break – na co macie ochotę?

Obniżką objęty jest każdy kierunek z siatki węgierskiego przewoźnika i to na wszystkich terminach – także tych z okresu jesień-zima. Jest to wręcz znakomita okazja, aby już dziś zaplanować swoją kolejną podróż. Jak to zazwyczaj bywa w Wizz Air, najmniej za bilety zapłacą osoby z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC muszą liczyć z nieco większym wydatkiem.

Pamiętajcie, że obniżka dotyczy ceny podstawowej, a nie podatków i opłat. Zachęcam was również do przeglądania systemu rezerwacyjnego węgierskiego przewoźnika – być może natraficie na inne kierunki w promocyjnej cenie, które będą odpowiadać waszym oczekiwaniom.

Foto:

Termin podróży: 19 maja 2022 r. – 31 marca 2023 r.
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 236 PLN/2 osoby/noc

Na Lanzarote proponuję wam noclegi w 3* hotelu apartamentowym Aparthotel Costa Mar, który znajduje się w miejscowości Puerto del Carmen, w odległości 300 metrów od plaży Los Pocillos. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni, łazienki oraz balkonu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Teneryfie proponuję wam noclegi w 5* hotelu Grand Muthu Golf Plaza & Spa, który znajduje się na południowym wybrzeżu, nieopodal plaży San Miguel de Abona. Na terenie obiektu są dwa basenu oraz taras z leżakami, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dlaczego W6 wyciął siatkę połączeń z POZ? I kiedy to się stało. Są tylko połączenia na Ukrainę. Biletów nie można kupić.
mathew77, 19 maja 2022, 13:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »