Fly4free.pl

Urlop w Miami za 4266 PLN. Bezpośrednie loty z Warszawy i 4* hotel w South Beach

4266 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mia2you-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na Florydę! Odpocznijcie na słynnej plaży South Beach, odwiedźcie przylądek Key West oraz zaczerpnijcie nieco słońca. Do tego w podróż udacie się, korzystając z usług naszego narodowego przewoźnika.

Na Florydę polecicie w terminie 5 – 12 (13) grudnia, z lotniska w Warszawie. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów PLL LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W USA proponuje wam zakwaterowanie w 4* hotelu Pestana Miami South Beach, który zlokalizowany został w słynnej części miasta oraz w pobliżu plaży.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 4266 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4597 PLN/2 osoby

Warszawa – Miami – Warszawa >>

Hotel 3934 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Florydzie będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Pestana Miami South Beach, który znajduje się niedaleko wybrzeża. Do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój z dostępem do WiFi. Do tego będziecie mogli skorzystać z odkrytego basenu oraz tarasu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 439 PLN/osoba

Będąc w Miami, wybierzcie się na niezapomnianą wycieczkę! Udajcie się do Key West i poznajcie podwodne życie podczas nurkowania.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »