Fly4free.pl

Urlop w Los Angeles za 3211 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu

3211 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: f11photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kalifornia to jeden z najciekawszych regionów w Stanach Zjednoczonych. Na miejscu możecie odpocząć na cudownych plażach, zobaczyć liczne atrakcje, na przykład Aleję Gwiazd w Hollywood oraz wybrać się do licznych parków narodowych, takich jak Joshua Tree oraz Death Valley.

Do USA udacie się w terminie 23 – 29 (30) listopada, z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Kalifornii proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Studio 6 Suites Lawndale. Ca South Bay. Na miejscu dostępny dla was będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką oraz basen zewnętrzny.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Norse Atlantic Airways
Bagaż:
podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie 3211 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2500 PLN/2 osoby/pobyt

W Stanach Zjednoczonych zakwaterowani będziecie w Studio 6 Suites Lawndale. Ca South Bay. Do waszej dyspozycji będzie nowoczesny pokój z prywatną łazienką, klimatyzacją i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1407 PLN/pobyt

Zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Los Angeles, aby móc w pełni cieszyć się z uroków zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »