Fly4free.pl

Urlop w Los Angeles za 2754 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu

3211 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marek Masik/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kalifornia to jeden z najpiękniejszych regionów zróżnicowanych Stanów Zjednoczonych. Na miejscu możecie znaleźć ciekawe miasta, takie jak Los Angeles czy San Francisco oraz liczne parki narodowe, np. Joshua Tree.

Do USA udacie się w terminie 5 – 11 (12) października, z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Kalifornii zakwaterowani będziecie w hotelu Travelodge. Na miejscu skorzystacie z pokoju z prywatną łazienką i dostępu do WiFi.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Norse Atlantic Airways
Bagaż:
podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie 2754 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2760 PLN/2 osoby/pobyt

W Stanach Zjednoczonych proponuję wam noclegi w hotelu Travelodge. Do waszej dyspozycji będzie pokój, z prywatną łazienką, klimatyzacją i WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1178 PLN/pobyt

Zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Los Angeles, aby móc w pełni cieszyć się z uroków zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »