Fly4free.pl

Wycieczka do Alicante za 474 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i 3 noclegi w hotelu

474 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Alex Tihonovs / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyskoczcie zimą nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego, gdzie odpoczniecie od codziennych obowiązków, podładujecie swoje akumulatory oraz zrelaksujecie się w promieniach słonecznych. Za pakiet bezpośrednich lotów oraz trzech noclegów w centrum miasta zapłacicie niespełna 480 PLN.

Na wycieczkę do Hiszpanii udacie się w styczniu, w dogodnym terminie obejmującym weekend (14-17.01). Do Alicante polecicie z krakowskiego lotniska w Balicach na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety od piątku do poniedziałku zapłacicie 195 PLN/os.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu Maritimo, który mieście się w samym centrum Alicante, w odległości 50 metrów od promenady Esplanada de España. Z lotniska w okolice proponowanego przeze mnie miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za ok. 6 PLN.

Termin podróży: 14 – 17 stycznia 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz 3 noclegi w hotelu zapłacicie 474 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 389 PLN/2 osoby

Kraków – Alicante – Kraków »

Hotel 558 PLN/2 osoby/3 noce

W Alicante rekomenduj wam noclegi w hotelu Maritimo, który położony jest w sąsiedztwie plaży Postiguet oraz portu. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor. W każdym mieści się łazienka z wanną lub prysznicem. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Wycieczka do Alicante

Urlop spędzicie w Alicante (i okolicach), które jest drugim najpopularniejszym miastem (zaraz po Walencji) na wybrzeżu Costa Blanca. Po relaks i odprężenie udajcie się na plaże Carrer de la MarAlmadraba lub Mutxavista. Chcecie zaspokoić głód zwiedzania? W takim razie wybierzcie się na wzgórza Monte Benacantil, gdzie znajduje się zamek – Castillo de Santa Barbara. Co jeszcze warto zobaczyć, będąc w Alicante? Tego dowiecie się z tego wątku na forum.

Foto: fotolupa / Shutterstock
alicante palmy
Foto: Alena Zharava / Shutterstock
plaża w Alicante
Foto: andre van de sande / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Zobaczcie, jak dojechać z lotniska do centrum Alicante.
  • Alicante, gdzie jeść, aby nie zbankrutować.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Aktualnie na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »