Fly4free.pl

Urlop na wyspie Phuket za 2412 PLN. Loty z Berlina + noclegi w 4* hotelu

2412 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Day2505 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
A może tak dłuższy pobyt w Azji Południowo-Wschodniej? Przygotowałam dla was wycieczkę na wyspę Phuket w dobrej cenie. Na miejscu możecie odpocząć na cudownych plażach, na przykład Surin oraz odkryć wiele atrakcji, takich jak świątynia Wat Chalong czy pomnik Wielkiego Buddy.

Do Azji udacie się w terminie 22 (23) lutego – 7 (8) marca. Czekają was loty z Berlina do Tajlandii, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Scoot. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Singapurze.

Na wyspie Phuket wybrałam dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Baan Yuree Resort and Spa, który jest zlokalizowany w miejscowości Patong. W pobliżu znajduje się plaża.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Prawie 2-tygodniowa wycieczka do Tajlandii (loty + zakwaterowanie) to koszt 2412 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3758 PLN/2 osoby

Berlin – Phuket – Berlin >>

Hotel 1065 PLN/2 osoby/pobyt

W Tajlandii polecam wam noclegi w 4* hotelu Baan Yuree Resort and Spa. Obiekt oferuje swoim gościom baseny, siłownię, strefę spa oraz restaurację. Każdy pokój wyposażony jest w komfortowe łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »