Fly4free.pl

Urlop na rajskich Karaibach za 2296 PLN. Loty do Dominikany z Berlina i 7 nocy w hotelu

2296 PLN
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie w tym roku wypocząć w miejscu, w którym nie będziecie musieli martwić się o pogodę? W takim razie postawcie na Dominikanę, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych czytelników. Tygodniowy pakiet składający się z lotów oraz zakwaterowania dostępny jest za nieco ponad dwa tysiące PLN.

Na pełen słońca relaks udacie się 23 maja z portu lotniczego Berlin-Brandenburg, a do stolicy Niemiec wrócicie po 7-dniowym pobycie w Dominikanie (31 maja – uwzględniając rozkład lotów i strefy czasowe). W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który znajduje się w odległości 900 metrów od plaży w kurorcie Bavaro. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 587 DOP (ok. 41 PLN) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 23 – 30 (31) maja
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 2296 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1149 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który mieści się nieopodal plaży w kurorcie Bavaro. Zakwaterowani będziecie w komfortowo urządzonym pokoju z łazienką. Na hotelowym dachu znajduje się taras słoneczny oraz miejsca do relaksu, a na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1230 PLN/7 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chcielibyście codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »