Fly4free.pl

Urlop na rajskich Karaibach za 2296 PLN. Loty do Dominikany z Berlina i 7 nocy w hotelu

2296 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie w tym roku wypocząć w miejscu, w którym nie będziecie musieli martwić się o pogodę? W takim razie postawcie na Dominikanę, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych czytelników. Tygodniowy pakiet składający się z lotów oraz zakwaterowania dostępny jest za nieco ponad dwa tysiące PLN.

Na pełen słońca relaks udacie się 23 maja z portu lotniczego Berlin-Brandenburg, a do stolicy Niemiec wrócicie po 7-dniowym pobycie w Dominikanie (31 maja – uwzględniając rozkład lotów i strefy czasowe). W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który znajduje się w odległości 900 metrów od plaży w kurorcie Bavaro. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 587 DOP (ok. 41 PLN) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 23 – 30 (31) maja
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 2296 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1149 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który mieści się nieopodal plaży w kurorcie Bavaro. Zakwaterowani będziecie w komfortowo urządzonym pokoju z łazienką. Na hotelowym dachu znajduje się taras słoneczny oraz miejsca do relaksu, a na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1230 PLN/7 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chcielibyście codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »