Fly4free.pl

Urlop na Malediwach za 4645 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy, transfery i noclegi z wyżywieniem

4645 PLN
malediwy
Foto: icemanphotos : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na egzotyczny wypoczynek na rajskich Malediwach? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się na wspaniały archipelag na Oceanie Indyjskim. Podróż będzie wyjątkowo komfortowa, ponieważ skorzystacie z usług linii lotniczych Qatar Airways, a na miejscu czeka was hotel z wyżywieniem.

Na wycieczkę wybierzecie się w terminie 21(22) – 29 marca. Do Azji polecicie ze stołecznego lotniska w Warszawie. Po drodze czekają was przesiadki na lotnisku w Dosze. Podróżować będziecie na pokładach samolotów 5* linii lotniczej Qatar Airways. W cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany. Sprawdźcie nasz poradnik, w którym podpowiadamy, jak się spakować.

Na Malediwach zatrzymacie się w hotelu Infinity, który położony jest na Dhiffushi. W cenie pobytu zapewnione będziecie mieli wyżywienie: śniadania i kolacje. Za transfer na wyspę zapłacicie 70 USD (około 324 PLN, stan kursu na dzień 29.07) w dwie strony za osobę.

Termin podróży: marzec 2023
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniehotel z wyżywieniem

Za loty w dwie strony, transfery i zakwaterowanie zapłacicie 4645 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 6148 PLN/2 osoby

Warszawa – Male – Warszawa >>

Hotel 2494 PLN/2 osoby

Na Malediwach polecam noclegi w hotelu Infinity, który mieści się na wyspie Dhiffushi. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania i obiadokolacje.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »