Fly4free.pl

Tanio! Urlop na Malcie za 578 PLN. Loty z Warszawy i 6 nocy w 4* hotelu

578 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mairu10 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wypoczynek na śródziemnomorskiej wyspie w takiej cenie to prawdziwa okazja! Czujecie, że musicie odpocząć od codziennych obowiązków oraz podładować swoje akumulatory? W takim razie postawcie na Maltę, która jest idealnym kierunkiem na podróże, także poza sezonem.

Na południe Europy udacie się w terminie 18-24 listopada z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Paradise Bay Resort, który znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy, tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem X1 za 1,5 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 18 – 24 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie tylko 578 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 679 PLN/2 osoby/6 noc

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Solana & Spa, gdzie zakwaterowanie będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem oraz suszarka do włosów. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 145 PLN/pobyt

W trakcie wyjazdu chcecie być niezależni? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »