Fly4free.pl

Urlop na Majorce za 748 PLN. Loty z Berlina + hotel przy plaży

748 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: holbox / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Baleary to idealny kierunek na jesienną podróż. W grudniu możecie liczyć tam nawet na 16 stopni Celsjusza oraz wiele słońca. Odwiedźcie przepiękną Majorkę po zakończeniu wysokiego sezon, uniknijcie tłumu turystów i cieszcie się świetną pogodą w dobrej cenie!

Do Hiszpanii udacie się w terminie 1-6 grudnia (czwartek-wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Berlina do Palmy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na Majorce wybrałem dla was noclegi w rewelacyjnie ocenianym Inne Kompas Studios. Z lotniska dostaniecie się tam wynajętym samochodem lub komunikacją publiczną.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 748 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 312 PLN/2 osoby

Berlin – Palma Majorka – Berlin »

Hotel 1183 PLN/2 osoby/pobyt

Na Majorce wybrałem dla was zakwaterowanie w rewelacyjnie ocenianym Inne Kompas Studios. Obiekt mieści się w miejscowości Palma Nova i będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania wyspy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 218 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać niezależnie? Przyda się do tego wypożyczony samochód.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Raz byłem w grudnbiu na Majorce to nie umiałem znaleźc otwartej knajpy, żeby zjeśc obiad :) wszystko zamknięte na 3 spusty 
Hieronim Marszczybroda, 26 września 2022, 17:37 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »