Fly4free.pl

Urlop na Hawajach od 4974 PLN. Loty do Honolulu z 5 miast + mieszkanie przy plaży

4974 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: VII aesthetic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Aloha! Tej jesieni zbierzcie ekipę i wybierzcie się na rajską i dziką wyspę O’ahu. Na miejscu czekają na was zapierające dech w piersiach widoki, cudowne plaże i dzika natura. To będzie niezapomniany wyjazd na wspaniałych Hawajach!

Wasza wycieczka będzie mieć miejsce w dniach 2 – 9 listopada. Jako miejsce wylotu możecie wybrać jedno z 5 miast w Polsce. Loty odbywać się będą na pokładach samolotów linii lotniczych Lufthansa i United.

Na miejscu zatrzymacie się w mieszkaniu SanitizedCity. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki i 2 podwójne łóżka. Skorzystacie też z basenu i sauny.

Termin podróżylistopad
Linia lotnicza: Lufthansa i United
Bagaż: podręczny
Zakwaterowaniemieszkanie

Za loty w dwie strony oraz noclegi w mieszkaniu zapłacicie 4974 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 6029 PLN/pobyt/4 osoby

Na wyspie Oahu proponuję wam zakwaterowanie w mieszkaniu SanitizedCity, które mieści się w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dwoma łóżkami. Na miejscu znajdziecie basen i saunę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A kiedy jakieś oferty, dla podróżujących solo?
pawel84, 20 lipca 2022, 21:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »